Pielgrzymka do Medjugorje

 • Destination: Bośnia i Hercegowina, Chorwacja
 • Duration: 8 days

Pielgrzymka do Medjugorje – dla serca i ducha Zapraszamy na pielgrzymkę do najszybciej rozwijającego się Sanktuarium Matki Bożej na świecie – Medjugorje. Pielgrzymi przybywają tu z całego świata by w ciszy modlić się w tym „Konfesjonale świata”. Wejdziemy na Górę Objawień, gdzie w 1981 roku po raz pierwszy Widzący zobaczyli Matkę Bożą, odprawimy Drogę Krzyżową, […]

Book Now Ask a Question

Pielgrzymka do Medjugorje – dla serca i ducha

Zapraszamy na pielgrzymkę do najszybciej rozwijającego się Sanktuarium Matki Bożej na świecie – Medjugorje. Pielgrzymi przybywają tu z całego świata by w ciszy modlić się w tym „Konfesjonale świata”. Wejdziemy na Górę Objawień, gdzie w 1981 roku po raz pierwszy Widzący zobaczyli Matkę Bożą, odprawimy Drogę Krzyżową, a także będziemy brali udział w wieczornych Nabożeństwach Medjugorskich.

Oprócz nawiedzania miejsc kultu chcemy pokazać Państwu również bogactwo przyrodnicze i kulturowe odwiedzanych państw oraz trafić przez żołądek do Waszych serc.

W programie przewidziana jest opieka duchowna Kapłana oraz codzienna Msza Święta.

  W programie m.in.:
  • Sanktuarium Matki Bożej w Medjugorje – Góra Objawień, Góra Krizevac
  • miasta: Sibenik – katedra św. Jakuba (UNECO), Dubrownik (UNESCO), Split – pałac Diokelcjana (UNESCO), Trogir (UNESCO), Mostar – stary kamienny most (UNESCO), Zadar – unikatowe Morskie Organy
  • Parki Narodowe: Plitvicka Jezera (UNESCO) oraz Krka
  • tradycyjna kuchnia Bałkańska.

  Program realizowany jest samolotem, a z lotniska w Chorwacji autokarem wysokiej turystycznej klasy.

  Info

  Ceny oraz program:

  Ceny zależą od miejsca wyjazdu oraz wielkości grupy.
  W sprawie szczegółowego programu oraz cen prosimy o kontakt
  mailowy: info@ilijada.eu
  lub telefoniczny + 385 99 575 27 54

  Info

  Informacje dla podróżujących

  Aktualne informacje dla podróżnych udających się na Bałkany znajdziecie Państwo na stronie internetowej polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych – Poradnik Polak za granicą.